
Acrylic Handmade Animal Geometric Cartoon Character Earrings For Women Book Lovers
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cartoon Character,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 10g |
Original: $1.26
-65%$1.26
$0.44More Images













Acrylic Handmade Animal Geometric Cartoon Character Earrings For Women Book Lovers
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cartoon Character,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cartoon Character,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 10g |























