
Acrylic Handmade Geometric Sequined Marble Pattern Women's Hair Clip
| Gender | Women's |
|---|---|
| Hairpin Classification | Duckbill Clip |
| Material | Acrylic,Qiyue Factory Direct Sales |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Acrylic |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 24g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images















Acrylic Handmade Geometric Sequined Marble Pattern Women's Hair Clip
| Gender | Women's |
|---|---|
| Hairpin Classification | Duckbill Clip |
| Material | Acrylic,Qiyue Factory Direct Sales |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Acrylic |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Hairpin Classification | Duckbill Clip |
| Material | Acrylic,Qiyue Factory Direct Sales |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Acrylic |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 24g |























