
Acrylic Handmade Sports Earrings With Leopard Print Football Basketball Heart Cartoon Characters Ushape Geometric Letters Numbers Text Patterns For Women
Acrylic Handmade Sports Earrings With Leopard Print Football Basketball Heart Cartoon Characters Ushape Geometric Letters Numbers Text Patterns For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Cartoon Characters,U-Shape,Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Style | Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 8g |
Original: $1.19
-65%$1.19
$0.42More Images







Acrylic Handmade Sports Earrings With Leopard Print Football Basketball Heart Cartoon Characters Ushape Geometric Letters Numbers Text Patterns For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Cartoon Characters,U-Shape,Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Style | Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Cartoon Characters,U-Shape,Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Style | Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 8g |























