
Acrylic Handmade Ushaped Leopard Print Geometric Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape,Cartoon Character,U-Shaped,Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 10g |
Original: $1.37
-65%$1.37
$0.48More Images











Acrylic Handmade Ushaped Leopard Print Geometric Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape,Cartoon Character,U-Shaped,Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape,Cartoon Character,U-Shaped,Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 10g |























