
Acrylic Handmade Western Cowboy Style Women's Earrings With Cartoon Characters Leaves U Shaped Geometric Patterns
Acrylic Handmade Western Cowboy Style Women's Earrings With Cartoon Characters Leaves U Shaped Geometric Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cartoon Characters,Leaves,U-Shaped,Geometry |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 10g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images





Acrylic Handmade Western Cowboy Style Women's Earrings With Cartoon Characters Leaves U Shaped Geometric Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cartoon Characters,Leaves,U-Shaped,Geometry |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cartoon Characters,Leaves,U-Shaped,Geometry |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 10g |























