
Acrylic Jewelry Display Rack Transparent Multi Purpose Punching Process
| Dimensions | As Shown |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Number Of Layers | Four Layers |
| Process | Punching |
| Shell Material | Acrylic |
| Style | High Sense |
| Styling | Jewelry Rack |
| Weight | 709g |
Original: $15.03
-65%$15.03
$5.26More Images





Acrylic Jewelry Display Rack Transparent Multi Purpose Punching Process
| Dimensions | As Shown |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Number Of Layers | Four Layers |
| Process | Punching |
| Shell Material | Acrylic |
| Style | High Sense |
| Styling | Jewelry Rack |
| Weight | 709g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Dimensions | As Shown |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Number Of Layers | Four Layers |
| Process | Punching |
| Shell Material | Acrylic |
| Style | High Sense |
| Styling | Jewelry Rack |
| Weight | 709g |























