
Acrylic Leopard Print Heart And Drop Shape Painted Women's Earrings Retro Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Drop Shape |
| Style | Popular Style,Shape,Pattern |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Paint |
| Weight | 10g |
More Images
















Acrylic Leopard Print Heart And Drop Shape Painted Women's Earrings Retro Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Drop Shape |
| Style | Popular Style,Shape,Pattern |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Paint |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Drop Shape |
| Style | Popular Style,Shape,Pattern |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Paint |
| Weight | 10g |























