
Acrylic Water Drop Earrings Geometric Style Stainless Steel Ear Needle Electroplated
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic |
| Ns Wind Plastic Ccb Minimalist | Ccb Simple Smooth Water Drop Acrylic Earring Stud Earrings Suit |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U-Shape,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $0.97
-65%$0.97
$0.34More Images
























Acrylic Water Drop Earrings Geometric Style Stainless Steel Ear Needle Electroplated
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic |
| Ns Wind Plastic Ccb Minimalist | Ccb Simple Smooth Water Drop Acrylic Earring Stud Earrings Suit |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U-Shape,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic |
| Ns Wind Plastic Ccb Minimalist | Ccb Simple Smooth Water Drop Acrylic Earring Stud Earrings Suit |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U-Shape,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























