
Adjustable Pullout Bracelet Quartz Watch For Women Alloy Material Flower Shape Dial Fashionable Style
Adjustable Pullout Bracelet Quartz Watch For Women Alloy Material Flower Shape Dial Fashionable Style
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | One-Piece Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Flower Shape |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 30g |
Original: $4.06
-65%$4.06
$1.42More Images





Adjustable Pullout Bracelet Quartz Watch For Women Alloy Material Flower Shape Dial Fashionable Style
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | One-Piece Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Flower Shape |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | One-Piece Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Flower Shape |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 30g |























