
Allmatch Flower Wax Rope Alloy Necklace With Baking Paint And Geometric Style For Women
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Geometry |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Baking Paint |
| Weight | 15g |
Original: $1.70
-65%$1.70
$0.59More Images














Allmatch Flower Wax Rope Alloy Necklace With Baking Paint And Geometric Style For Women
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Geometry |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Baking Paint |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Geometry |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Baking Paint |
| Weight | 15g |























