
Allmatch Quartz Watch Alloy Case Steel Strip Strap Stainless Steel Clasp Round Dial Small Fresh Style
Allmatch Quartz Watch Alloy Case Steel Strip Strap Stainless Steel Clasp Round Dial Small Fresh Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Small Fresh |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 36g |
Original: $2.26
-65%$2.26
$0.79More Images








Allmatch Quartz Watch Alloy Case Steel Strip Strap Stainless Steel Clasp Round Dial Small Fresh Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Small Fresh |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 36g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Small Fresh |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 36g |





















