
Allmatch Textured Stainless Steel Electroplated Bracelet Necklace Suit
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Perimeter | 17Cm--45Cm |
| Style | All-Match,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $4.74
-65%$4.74
$1.66More Images






Allmatch Textured Stainless Steel Electroplated Bracelet Necklace Suit
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Perimeter | 17Cm--45Cm |
| Style | All-Match,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Perimeter | 17Cm--45Cm |
| Style | All-Match,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |





















