
Alloy 925 Silver Electroplated Flower Shaped Women's Exaggerated Retro Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Casual Style,Plants Flowers |
| Weight | 14g |
Original: $1.20
-65%$1.20
$0.42More Images









Alloy 925 Silver Electroplated Flower Shaped Women's Exaggerated Retro Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Casual Style,Plants Flowers |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Casual Style,Plants Flowers |
| Weight | 14g |























