
Alloy Africa Map Pendant Necklace With Electroplating Unisex Style
| Chain Style | 29 Fine Corn Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.85
-65%$1.85
$0.65More Images




























Alloy Africa Map Pendant Necklace With Electroplating Unisex Style
| Chain Style | 29 Fine Corn Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | 29 Fine Corn Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |





















