
Alloy And Fine Steel Twisted Casual Waterproof Quartz Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Press Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Twist |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 93g |
Original: $6.38
-65%$6.38
$2.23More Images











Alloy And Fine Steel Twisted Casual Waterproof Quartz Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Press Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Twist |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 93g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Press Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Twist |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 93g |























