
Alloy And Imitation Leather Fashion Women's Round Dial Quartz Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |
Original: $2.32
-65%$2.32
$0.81More Images













Alloy And Imitation Leather Fashion Women's Round Dial Quartz Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |























