
Alloy And Imitation Leather Round Belt Watch And Maple Leaf Jewelry Set For Female Leisure Style
Alloy And Imitation Leather Round Belt Watch And Maple Leaf Jewelry Set For Female Leisure Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 23g |
Original: $2.32
-65%$2.32
$0.81More Images




Alloy And Imitation Leather Round Belt Watch And Maple Leaf Jewelry Set For Female Leisure Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 23g |























