
Alloy And Stainless Steel Square Casual Women's Bracelet Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 45g |
More Images





Alloy And Stainless Steel Square Casual Women's Bracelet Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 45g |























