
Alloy Animal Geometric Style Bird Pendant Earrings Necklace Set With Snake Bone Chain For Women Electroplated Jewelry
Alloy Animal Geometric Style Bird Pendant Earrings Necklace Set With Snake Bone Chain For Women Electroplated Jewelry
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Original: $1.84
-65%$1.84
$0.64More Images





Alloy Animal Geometric Style Bird Pendant Earrings Necklace Set With Snake Bone Chain For Women Electroplated Jewelry
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |























