
Alloy Animals Butterfly Electroplated Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Bow,Animals,Zodiac |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images







Alloy Animals Butterfly Electroplated Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Bow,Animals,Zodiac |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Bow,Animals,Zodiac |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























