
Alloy Band Oval Dial Women's Casual Simple Quartz Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Original: $18.59
-65%$18.59
$6.51More Images










Alloy Band Oval Dial Women's Casual Simple Quartz Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |























