
Alloy Beads Heart Shaped Electroplated Modern Retro Light Luxury Women's Ochain Necklace
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images







Alloy Beads Heart Shaped Electroplated Modern Retro Light Luxury Women's Ochain Necklace
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |























