
Alloy Bracelet Quartz Watch For Women Fashion Round Dial Moon Curved Edge Diamondencrusted
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Opening |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 54g |
More Images







Alloy Bracelet Quartz Watch For Women Fashion Round Dial Moon Curved Edge Diamondencrusted
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Opening |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 54g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Opening |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 54g |























