
Alloy Bracelet Quartz Watch For Women With Round Dial Fashion Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Opening |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 46g |
Original: $4.98
-65%$4.98
$1.74More Images





Alloy Bracelet Quartz Watch For Women With Round Dial Fashion Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Opening |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 46g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Opening |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 46g |























