
Alloy Butterfly Cuban Chain Necklace With Diamond Inlay Hiphop Style Featuring Letters Numbers Text Pattern For Men
Alloy Butterfly Cuban Chain Necklace With Diamond Inlay Hiphop Style Featuring Letters Numbers Text Pattern For Men
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend,Disco Dancing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Animals |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 45g |
Original: $4.75
-65%$4.75
$1.66More Images






Alloy Butterfly Cuban Chain Necklace With Diamond Inlay Hiphop Style Featuring Letters Numbers Text Pattern For Men
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend,Disco Dancing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Animals |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend,Disco Dancing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Animals |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 45g |























