
Alloy Butterfly Punk Style Couple Ring Set With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
Alloy Butterfly Punk Style Couple Ring Set With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $0.80
-65%$0.80
$0.28More Images




























Alloy Butterfly Punk Style Couple Ring Set With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























