🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Alloy Butterfly Tassel Earrings Set With Diamonds Geometric Animal Zodiac Retro Sophisticated For Women
Alloy Butterfly Tassel Earrings Set With Diamonds Geometric Animal Zodiac Retro Sophisticated For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technique | Set With Diamonds |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Sophisticated,Animal |
| Weight | 65g |
$1.13
Original: $3.23
-65%Alloy Butterfly Tassel Earrings Set With Diamonds Geometric Animal Zodiac Retro Sophisticated For Women—
$3.23
$1.13More Images





Alloy Butterfly Tassel Earrings Set With Diamonds Geometric Animal Zodiac Retro Sophisticated For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technique | Set With Diamonds |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Sophisticated,Animal |
| Weight | 65g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technique | Set With Diamonds |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Sophisticated,Animal |
| Weight | 65g |























