
Alloy Butterfly Women's Collarbone Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Original: $1.23
-65%$1.23
$0.43More Images













Alloy Butterfly Women's Collarbone Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |























