
Alloy Cartoon Character Flame Holding Wood Shape Brooch With Baking Paint
| Function | Decoration |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Cartoon,Character |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Baking Paint |
| Weight | 13g |
Original: $1.03
-65%$1.03
$0.36More Images





Alloy Cartoon Character Flame Holding Wood Shape Brooch With Baking Paint
| Function | Decoration |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Cartoon,Character |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Baking Paint |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Function | Decoration |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Cartoon,Character |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Baking Paint |
| Weight | 13g |























