
Alloy Cartoon Characters Electroplating Brooch
| Function | Fixed |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Ins Style,Cartoon,Character |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $0.90
-64%$0.90
$0.32More Images






Alloy Cartoon Characters Electroplating Brooch
| Function | Fixed |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Ins Style,Cartoon,Character |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Function | Fixed |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Ins Style,Cartoon,Character |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























