
Alloy Case Casual Women's Round Dial Quartz Belt Watch With Imitation Leather Strap
| Buckle Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 300g |
Original: $1.35
-65%$1.35
$0.47More Images

















Alloy Case Casual Women's Round Dial Quartz Belt Watch With Imitation Leather Strap
| Buckle Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 300g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 300g |























