
Alloy Casual Round Dial Belt Watch And Pearl Butterfly Jewelry Set For Women
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 23g |
Original: $2.02
-65%$2.02
$0.71More Images


Alloy Casual Round Dial Belt Watch And Pearl Butterfly Jewelry Set For Women
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 23g |























