
Alloy Clavicle Chain Simple Style Electroplating Women's Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.00
-65%$1.00
$0.35More Images







Alloy Clavicle Chain Simple Style Electroplating Women's Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























