
Alloy Conch Necklace Women's Fashionable Metal Pendant With Animal Geometric Style Electroplated
Alloy Conch Necklace Women's Fashionable Metal Pendant With Animal Geometric Style Electroplated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometry,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 57g |
Original: $2.40
-65%$2.40
$0.84More Images





Alloy Conch Necklace Women's Fashionable Metal Pendant With Animal Geometric Style Electroplated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometry,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 57g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometry,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 57g |























