
Alloy Conch Pendant Necklace For Women Black Rope Snake Bone Chain Electroplated Geometric Pattern Animal Style
Alloy Conch Pendant Necklace For Women Black Rope Snake Bone Chain Electroplated Geometric Pattern Animal Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images





Alloy Conch Pendant Necklace For Women Black Rope Snake Bone Chain Electroplated Geometric Pattern Animal Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |























