
Alloy Copper Geometric Detachable Universal Buckle Eight Treasure Compass Pendant Necklace Electroplated Handmade Women's O Word Chain Sweater Chain
Alloy Copper Geometric Detachable Universal Buckle Eight Treasure Compass Pendant Necklace Electroplated Handmade Women's O Word Chain Sweater Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $5.68
-65%$5.68
$1.99More Images





Alloy Copper Geometric Detachable Universal Buckle Eight Treasure Compass Pendant Necklace Electroplated Handmade Women's O Word Chain Sweater Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 10g |























