
Alloy Cshaped Love Butterfly Ear Clips With Pearls Featuring Heart Geometric Animal And Zodiac Patterns
Alloy Cshaped Love Butterfly Ear Clips With Pearls Featuring Heart Geometric Animal And Zodiac Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Geometry,Animals,Zodiac |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Set With Pearls |
| Weight | 32g |
Original: $1.87
-65%$1.87
$0.65More Images




Alloy Cshaped Love Butterfly Ear Clips With Pearls Featuring Heart Geometric Animal And Zodiac Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Geometry,Animals,Zodiac |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Set With Pearls |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Geometry,Animals,Zodiac |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Set With Pearls |
| Weight | 32g |























