
Alloy Dark Punk Retro Joint Ring Set With Carved Bat And Geometric Pattern For Couple
| Gender | Couple,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Suit |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Old |
| Weight | 11g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images





Alloy Dark Punk Retro Joint Ring Set With Carved Bat And Geometric Pattern For Couple
| Gender | Couple,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Suit |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Old |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Couple,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Suit |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Old |
| Weight | 11g |























