
Alloy Diamond Cross Pendant Necklace Hiphop Geometric Men's Accessories
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend,Disco Dancing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 33g |
Original: $2.90
-65%$2.90
$1.01More Images






Alloy Diamond Cross Pendant Necklace Hiphop Geometric Men's Accessories
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend,Disco Dancing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend,Disco Dancing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 33g |























