
Alloy Diamondencrusted Insectshaped Cuban Chain Necklace For Women
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Animals |
| Styling | Insects |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 70g |
Original: $5.03
-65%$5.03
$1.76More Images




Alloy Diamondencrusted Insectshaped Cuban Chain Necklace For Women
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Animals |
| Styling | Insects |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 70g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Animals |
| Styling | Insects |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 70g |























