
Alloy Diamondencrusted Love Pendant Threelayer Necklace With Letter Pattern For Women
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images





Alloy Diamondencrusted Love Pendant Threelayer Necklace With Letter Pattern For Women
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |























