🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Alloy Doublelayer Cut Out Flower Geometric Style Electroplated Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Sophisticated,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 45g |
Select Color
From $0.61
Original: $1.74
-65%Alloy Doublelayer Cut Out Flower Geometric Style Electroplated Women's Earrings—
$1.74
$0.61More Images






Alloy Doublelayer Cut Out Flower Geometric Style Electroplated Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Sophisticated,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Sophisticated,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 45g |























