
Alloy Dripping Oil Geometric Conch Sea Star Necklace For Women Retro Hip Hop Style With Snake Bone Chain
Alloy Dripping Oil Geometric Conch Sea Star Necklace For Women Retro Hip Hop Style With Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 119g |
More Images




Alloy Dripping Oil Geometric Conch Sea Star Necklace For Women Retro Hip Hop Style With Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 119g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 119g |























