
Alloy Dripping Oil Puppy Style Earrings And Necklace Set
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Pattern | Puppy |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Women's |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 7g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images





Alloy Dripping Oil Puppy Style Earrings And Necklace Set
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Pattern | Puppy |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Women's |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Pattern | Puppy |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Women's |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 7g |





















