
Alloy Drop Shape Geometric Men's Necklace Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Geometry |
| Weight | 74g |
Original: $3.68
-65%$3.68
$1.29More Images






Alloy Drop Shape Geometric Men's Necklace Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Geometry |
| Weight | 74g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Geometry |
| Weight | 74g |























