
Alloy Dumbbell Geometric Leather Woven Polishing Unisex Men's Bracelet Jewelry Fashion
| Gender | Unisex,Men's |
|---|---|
| Health Function | Wear |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting,Travel Commemoration |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 40g |
Original: $1.70
-65%$1.70
$0.59More Images














Alloy Dumbbell Geometric Leather Woven Polishing Unisex Men's Bracelet Jewelry Fashion
| Gender | Unisex,Men's |
|---|---|
| Health Function | Wear |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting,Travel Commemoration |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex,Men's |
|---|---|
| Health Function | Wear |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting,Travel Commemoration |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 40g |























