
Alloy Earrings Ins Style Irregular Bow Flower Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Bow Tie |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Bow Tie |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 43g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images









Alloy Earrings Ins Style Irregular Bow Flower Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Bow Tie |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Bow Tie |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 43g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Bow Tie |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Bow Tie |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 43g |























