
Alloy Fashion Retro Exaggerated Women's Earrings Necklace Set With Small Animal Patterns And Electroplating
Alloy Fashion Retro Exaggerated Women's Earrings Necklace Set With Small Animal Patterns And Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Little Bear,Pig,Small Animal |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 113g |
Original: $2.00
-65%$2.00
$0.70More Images




Alloy Fashion Retro Exaggerated Women's Earrings Necklace Set With Small Animal Patterns And Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Little Bear,Pig,Small Animal |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 113g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Little Bear,Pig,Small Animal |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 113g |























