
Alloy Fivepointed Star Long Pendant Multilayer Women's Fashion Necklace With Zircon And Geometric Design
Alloy Fivepointed Star Long Pendant Multilayer Women's Fashion Necklace With Zircon And Geometric Design
| Chain Style | Twisted Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 10g |
Original: $0.81
-65%$0.81
$0.28More Images







Alloy Fivepointed Star Long Pendant Multilayer Women's Fashion Necklace With Zircon And Geometric Design
| Chain Style | Twisted Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twisted Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 10g |























