
Alloy Flower Brooch Electroplated Clothing Accessories
| Alloy | Acrylic |
|---|---|
| Function | Dual Use |
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Ethnic Style,Plants Flowers |
| Weight | 38g |
Original: $1.78
-65%$1.78
$0.62More Images








Alloy Flower Brooch Electroplated Clothing Accessories
| Alloy | Acrylic |
|---|---|
| Function | Dual Use |
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Ethnic Style,Plants Flowers |
| Weight | 38g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Alloy | Acrylic |
|---|---|
| Function | Dual Use |
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Ethnic Style,Plants Flowers |
| Weight | 38g |























